پرش به محتوا

قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی

قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی

قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی

برای اینکه قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی را بدانید مقاله زیر را مطالعه کنید . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

در این مقاله قصد داریم درباره محصولات شرکت کبری اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . شرکت کبری یکی از بهترین شرکت های تولید گنج یاب است . که محصولات آن بسیار مورد توجه کاوشگران قرار گرفته است . در ادامه به انواع محصولات این شرکت و قیمت و کیفیت و طرز کار و … آن ها پرداخته ایم . با ما همراه باشید .

قبل از اینکه قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی را بررسی کنیم اجازه دهید با مدل های مختلف محصولات این شرکت آشنا شویم شرکت کبری آمریکایی چندین مدل مختلف از دستگاه های گنج یاب را تولید و عرضه کرده است که در ادامه برخی از این موارد را توضیح میدهیم…

دستگاه گنج یاب کبری آمریکایی COBRA GX8000

دستگاه گنج یاب COBRA GX8000 یکی از دستگاه‌های گنج‌یابی است که برای شناسایی اشیاء فلزی در زیر زمین استفاده می‌شود. این دستگاه توسط شرکت COBRA معرفی شده است و به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های گنج‌یابی در جهان معرفی شده است.

برخی از ویژگی‌های این دستگاه شامل توانایی تشخیص اشیاء فلزی در عمق تا 50 متر، تشخیص انواع فلزات از جمله طلا، نقره، برنج و غیره، تشخیص فلزات در محیط‌های آبی و خاکی، صفحه نمایش لمسی رنگی با کیفیت بالا و قابلیت تنظیم صدای هشدار برای شناسایی فلزات مختلف است.

با این حال، باید توجه داشت که دستگاه‌های گنج‌یابی همیشه نمی‌توانند نتایج دقیق و کاملی را در تمام شرایط فراهم کنند و همیشه نیاز به تجربه و مهارت کاربر دارند. همچنین، در برخی موارد، ادعای دستگاه‌های گنج‌یاب به عنوان تقلب و نادرست فرض شده است. بنابراین، پیشنهاد می‌شود قبل از انجام هرگونه خرید یا سرمایه‌گذاری در این حوزه، تحقیقات دقیقی انجام دهید و از معتبر بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی

دستگاه گنج یاب کبری آمریکایی COBRA GX 8000 Light

دستگاه گنج یاب COBRA GX 8000 Light یکی از دستگاه های سبک و قابل حمل گنج یابی از شرکت COBRA است که برای شناسایی اشیاء فلزی در زیر زمین استفاده می شود. این دستگاه، نسخه کوچک و سبک تر از دستگاه گنج یاب COBRA GX 8000 بوده و می تواند تا عمق ۳۰ متری، انواع فلزات را شناسایی کند.

با توجه به ویژگی های این دستگاه، می توان به توانایی تشخیص انواع فلزات مختلف از جمله طلا، نقره، برنج و غیره، قابلیت تشخیص فلزات در عمق تا 30 متر، قابلیت کارکرد در شرایط نامساعد از جمله مناطق خشک و مرطوب، صفحه نمایش لمسی رنگی با کیفیت بالا و قابلیت تنظیم صدای هشدار برای شناسایی فلزات مختلف وجود دارد.

همچنین، دستگاه گنج یاب COBRA GX 8000 Light دارای طراحی کوچک و سبکی است که امکان حمل و نقل آسان آن را فراهم می کند. این دستگاه همچنین دارای قابلیت کالیبره شدن برای به دست آوردن نتایج دقیق تر است.

دستگاه گنج یاب کبری آمریکایی COBRA GX7000

دستگاه گنج‌یاب COBRA GX 7000 یکی از دستگاه‌های پیشرفته گنج یابی است که برای شناسایی اشیاء فلزی در زیر زمین استفاده می‌شود. این دستگاه توسط شرکت COBRA تولید شده است و به عنوان یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های گنج‌یابی در جهان شناخته شده است.

با توجه به ویژگی‌های این دستگاه، می‌توان به توانایی تشخیص انواع فلزات مختلف از جمله طلا، نقره، برنج و غیره، تشخیص فلزات در عمق تا 5 متر، تشخیص فلزات در محیط‌های آبی و خاکی، قابلیت تنظیم صدای هشدار برای شناسایی فلزات مختلف، صفحه نمایش لمسی رنگی با کیفیت بالا و قابلیت کارکرد در شرایط نامساعد از جمله مناطق خشک و مرطوب اشاره کرد.

همچنین، COBRA GX 7000 دارای برد وسیعی است که امکان شناسایی فلزات در فاصله دور را فراهم می‌کند. این دستگاه همچنین از فناوری مدل‌بندی سه بعدی استفاده می‌کند که به کاربر اجازه می‌دهد تا محل دقیق مخفی‌گاه فلزی را تشخیص دهد.

دستگاه گنج یاب کبری آمریکایی COBRA 400

دستگاه گنج یاب COBRA 400 یکی از معروف ترین دستگاه های شرکت COBRA در ایران است و از دستگاه‌ های سبک و قابل حمل گنج‌یابی است که برای شناسایی اشیاء فلزی در زیر زمین استفاده می‌شود. این دستگاه توسط شرکت COBRA تولید شده است و به عنوان یکی از دستگاه‌های پرفروش در بازار شناخته شده است.

دستگاه گنج یاب COBRA 400 با توجه به ویژگی‌های آن، قابلیت تشخیص انواع فلزات مختلف از جمله طلا، نقره، برنج و غیره را در عمق‌های مختلف دارد. این دستگاه قابلیت تشخیص فلزات در عمق تا ۲ متر، قابلیت تنظیم صدای هشدار برای شناسایی فلزات مختلف، صفحه نمایش دیجیتال و وزن سبک و قابل حمل را داراست.

همچنین، دستگاه گنج‌یاب COBRA 400 دارای باتری‌های قابل شارژ است که امکان کارکرد طولانی‌تر را فراهم می‌کند. این دستگاه همچنین دارای طراحی ساده و آسان برای استفاده است و به راحتی توسط کاربر قابل تنظیم است.

ویژگی های گنج یاب کبری 400

1- قابلیت شناسایی انواع فلزات مختلف از جمله طلا، نقره، برنج، برنز و آهن در عمق‌های مختلف.

2- قابلیت تشخیص فلزات در عمق تا ۲ متر.

3- قابلیت تنظیم صدای هشدار برای شناسایی فلزات مختلف.

4- صفحه نمایش دیجیتال برای نمایش اطلاعات شناسایی شده.

5- وزن سبک و قابل حمل برای حمل و نقل آسان.

6- باتری‌های قابل شارژ با طول عمر مناسب.

7- طراحی آسان و ساده برای استفاده و تنظیمات آسان

آیا برای واردات دستگاه گنج یاب COBRA به مجوز خاصی نیاز است؟

بله، برای واردات دستگاه گنج‌یاب COBRA به کشور ممکن است نیاز به مجوز و مجوزهای مختلفی باشد. این مجوزها ممکن است بر اساس قوانین و مقررات واردات و صادرات کشور، محدودیت‌های مربوط به استفاده از دستگاه‌های گنج‌یابی در مناطق مختلف و یا مجوزهای صادر شده توسط سازمان‌ها و مراجع مختلف در کشور مورد نظر باشند.

بنابراین، برای واردات دستگاه گنج‌یاب COBRA به کشور، بهتر است از فروشندگان معتبر و با سابقه خرید کنید و از قوانین و مقررات مربوط به واردات دستگاه‌های الکترونیکی در کشور خود و کشور مبدأ آگاهی داشته باشید. همچنین، برای اطمینان از صحت و سلامت دستگاه، بهتر است از فروشندگانی خرید کنید که دارای مجوزهای لازم برای واردات و فروش دستگاه‌های گنج‌یابی هستند.

آیا دستگاه گنج یاب COBRA 400 گارانتی دارد؟

بله، همانطور که بیشتر دستگاه‌های الکترونیکی دیگر، دستگاه گنج‌یاب COBRA 400 نیز دارای گارانتی است. شرکت COBRA برای دستگاه‌های خود، از جمله COBRA 400، گارانتی رسمی ارائه می‌دهد که شامل تعمیر و تعویض قطعات معیوب در صورت نیاز، رایگان است.

در بسیاری از موارد، گارانتی دستگاه گنج‌یاب COBRA 400 به مدت یک سال ارائه می‌شود، اما برخی فروشندگان ممکن است گارانتی بیشتری ارائه دهند، بنابراین پیش از خرید دستگاه باید از فروشنده در مورد شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش سوال کنید. همچنین، برای استفاده بهتر و بیشتر از دستگاه گنج‌یاب COBRA 400، بهتر است دستورالعمل‌های استفاده و نگهداری را به دقت مطالعه کنید و از دستگاه با مراقبت و دقت استفاده کنید.

قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی

قیمت دستگاه گنج یاب کبری آمریکایی بر اساس مدل و شرکت وارد کننده آن متغیر است و به موارد مختلفی بستگی دارد چرا که این دستگاه ها وارداتی هستند و لازم است قبل از سفارش استعلام گرفته شود برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما با شماره 09199697033 تماس بگیرید .

قیمت دستگاه گنج یاب کبری امریکایی

گوهر باستان

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.

این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد.

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و فروش و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب

،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد

.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب گوهرباستان از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

 

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

 

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

.

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت گوهرباستان در تماس باشید.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : goharbastan@

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : karshenasgoharbastan@

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : 09199697033 مهندس رجایی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *