پرش به محتوا

فلزیاب بوقی

فلزیاب بوقی

فلزیاب بوقی

سلام و عرض ادب خدمت تمام همراهان گرامی سایت گوهر باستان با ما همراه باشید تا درباره فلزیاب بوقی اطلاعات بیشتری کسب کنید . فلزیاب ها انواع مختلفی دارند و هر کدام کار آیی متفاوت و منحصر بفردی دارند . در ادامه درباره فلزیاب بوقی و انواع فلزیاب برای شما عزیزان اطلاعات قرار داده ایم .

فلزیاب های بوقی به فلزیاب های نقطه زن نیز معروفند . فلزیاب های نقطه زن یا همان فلزیاب های بوقی انواع مختلفی دارند . این دستگاه های بوقی از جمله بهترین فلزیاب ها و محبوب ترین در بین کاوشگران میباشند. این دستگاه های بوقی میتواند با ارسال پالس به سطح زیرین زمین و دریافت فرکانس منعکس شده باعث پیدا شدن گنج ها و دفینه های موجود در زیر زمین میشوند .

دستگاه فلزیاب بوقی شامل یک لوپ می باشد که بعنوان فرستنده و گیرنده پالس عمل میکند .برای کاوش با دستگاه فلزیاب پالسی باید به صورت آهسته و پیوسته به سمت جلو حرکت کنیم و با حرکت زیک زاکی روی زمین شروع به  کاوش کنیم و منتظر شنیدن صدای بوق از دستگاه باشیم . صدای بوقی که دستگاه فلزیاب بوقی هنگام برخورد با جسم فلزی از خود به صدا در می آورد میتواند کمک بسیاری به کاوشگران کند .

فلزیاب بوقی

فلزیاب های پالسی میتوانند تا عمق ۱۰ متر انواع فلزات را در بهترین شرایط ممکن از زیر زمین تشخیص دهند و همچنین تفکیک نمایند. این دستگاه فلزیاب میتواند بصورت تصویری گزارشی از کاوش جستجو گر تهیه کنند و در اختیار آن ها قرار دهد.به خاطر نحوه کارکرد دستگاه فلزیاب پالسی به آن فلزیاب نقطه زن میگوییم که میتواند محل دقیق فلزات دفن شده را تعیین کند . عمق این دستگاه ها نسبت به فلزیاب های وی ال اف بسیار بیشتر می باشد و در عوض حساسیت کمتری دارند.

فلزیاب بوقی

نحوه کار کردن با فلزیاب بوقی

نحوه کار کردن با فلزیاب بوقی یا پالسی به این صورت میباشد که شما باید با عملکرد دستگاه آگاه باشید و بدانید که فلزیاب شما در چه زمینی و چه شرایطی می تواند کار کند . با کمی آموزش و تمرین می توانید به دستگاه فلزیاب خود مسلط شوید و بتوانید با آن به راحتی کار کنید .

اما برای اینکه بتوانید به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید باید با عملکرد این نوع از فلزیاب ها آشنا باشید .روش کار با فلزیاب های بوقی (صوتی) اکثرا به یک شکل می باشد . که یک کاربر حرفه ای باید به آن ها مسلط باشد تا بتواند یک منطقه را کاوش کند.اولین اقدام هموار کردن زمین برای کار با فلزیاب بوقی و پالسی است .

باید به صورتی باشد که منطقه ی مورد کاوش را صاف و بدون پستی و بلندی کنید.اگر زمین ناهموار باشد بالانس فلزیاب از تنظیم خارج شده که بالانس فلزیاب یکی از مهمترین ارکان کار با فلزیاب پالسی می باشد.اگر شما فلزیاب را به درستی بالانس نکرده باشید هنگام کار با دستگاه دچار خطا می شوید .در واقع بالانس درست دستگاه یکی از مهمترین اقدامات قبل از شروع به کاوش و جستجو توسط دستگاه است .اگر فلزیاب خوب بالانس شده باشدعمل کاوش توسط کاوشگر آسان می شود .

روش کار با فلزیاب بوقی

به هنگام کاوش و حفاری زمین نیز باید فلزیاب در کنار شما باشد و پس از هر نیم متر حفاری دوباره با فلزیاب تست کنید و عکس العمل و متراژ آن را بسنجید که آیا به فلز نزدیک می شود یا خیر . اگر فلزیاب شما مجهز به تعیین عمق هدف باشد هر چقدر حفاری کنید از متراژ هدف کم شود . اما اگر فلزیاب فقط بوقی است باید قدرت سیگنال آلارم افزوده شود. در کنار تمام موارد ذکر شده در بالا تجربه و دانش اپراتور در کاوش با فلزیاب بسیار مهم است و کار اصلی را اپراتور را انجام می دهد .

بالانس دستگاه

نکته مهمی که در زمان بالانس کردن فلزیاب باید مورد توجه قرار گیرد  . این است که اگر دستگاه را در فاصله ۵ سانتی متری زمین بالانس می کنید . سعی کنید در زمان کاوش همان ارتفاع را با سطح زمین حفظ کنید. زمانی که در حین جستجو و کاوش با فلزیاب ، دستگاه شما بوق زد نباید فکر کنید که شما به نتیجه رسیده اید .

ابتدا باید اقدام به پاک سازی نقطه مورد نظر کنید . بهترین روش این است که ابتدا باید نقطه مورد نظر را به اندازه ۳۰ سانتی متر حفاری کنید و خاک را بردارید و سپس دوباره با دستگاه خود شروع به کاوش کنید . اگر باز هم دستگاه بوق زد می توانید اقدام به حفاری کنید .

در غیر این صورت باید به سراغ منطقه دیگری بروید علت استفاده از پاک سازی هم برای این می باشد که ممکن است در منطقه ایی که فلزیاب بوق زده و نقطه را مشخص کرده است . قوطی کنسرو یا درب نوشابه و … باشد . یکی دیگر از نکاتی که حتما باید به آن توجه کنید قدرت سیگنال ها می باشد .

با استفاده از قدرت سیگنال ها می توانید به عمق هدف پی ببرید . البته مورد ذکر شده در زمانی است که فلزیاب مجهز به تعیین عمق هدف نباشد و موارد یاد شده مطالب کلی می باشند و هر فلزیاب روش کار مخصوص و منحصر به خود را دارد .

از کجا فلزیاب پالسی خریداری کنیم

این دستگاه های پالسی توانسته اند افراد زیادی را جذب کنند اما حقیقت این است که دستگاه های زیادی نیستند که می توانند کاوشگران را کمک کنند. افراد سود جو در این بازار با نام های خارجی دستگاه های بی کیفیت را وارد بازار کرده اند و کاوشگران را مورد سوء استفاده قرار داده اند و همچنین می دهند .

باید دستگاه با کیفیت را از کمپانی حرفه ای خریداری کنیم. این کمپانی ها می توانند دستگاه های خودشان را با ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فروش به شما عزیزان ارائه کنند. تست و آموزش رایگان قبل از خرید هم یکی از سرویس هایی است که در کمپانی های معتبر ارائه داده می شود.

سیستم های پالسی بهترین انتخاب برای کاوش گنج و دفینه در ایران می باشند. از این رو کاوشگران استقبال زیادی از این سیستم ها می کنند که باعث شده است افراد کلاهبردار اقدام به سودجوئی از کاوشگران ، به وسیله ی ساختن فلزیاب های تقلبی و دست ساز می کنند .

در آخر شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید فلزیاب با کارشناسان ما با شماره 09199697033 تماس بگیرید .

فلزیاب بوقی

گوهر باستان

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدماترا دارد.

گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.

این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد.

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و فروش و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب

،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد

.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب گوهرباستان از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

 

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

 

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

.

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت گوهرباستان در تماس باشید.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : goharbastan@

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : karshenasgoharbastan@

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : 09199697033 مهندس رجایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *