پرش به محتوا

خرید فلزیاب و گنج یاب

خرید فلزیاب و گنج یاب

آیا قصد خرید فلزیاب و گنج یاب را دارید ؟ با ما همراه باشید که ابتدا در این مقاله درباره خرید فلزیاب اطلاعاتی کسب کنید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید .

فلزیاب ها انواع مختلفی دارند و هرکدام با توجه به شرایط کار آیی متفاوتی دارند . شما عزیزان کاوشگر ابتدا باید از نیازی که از دستگاه دارید آگاهی کامل داشته باشید . همچنین بعد از خرید دستگاه فلزیاب مورد نظرتان باید کار کردن با دستگاه به صورت حرفه ای بلد باشید . در ادامه درباره گنج یاب و کاربرد آن ها اطلاعات بیشتری قرار داده ایم .

ابتدا باید بدانید که فلزیاب ها چگونه کار می کنند؟ فلزیاب ها با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی از سیم پیچ جستجو به زمین کار می کنند. هر جسم فلزی (هدف) در میدان الکترومغناطیسی انرژی می گیرد و میدان الکترومغناطیسی خود را دوباره ارسال می کند. سیم پیچ جستجوی فلزیاب میدان ارسال مجدد را دریافت می کند و پاسخ هدفرا  کاربر هشدار می دهد. فلزیاب Minelab قادر است بین انواع مختلف هدف تمایز قائل شود و می تواند به گونه ای تنظیم شود که اهداف ناخواسته مانند دیگر فلزات برنج ، الومینیوم و …. را نادیده بگیرد.

جعبه کنترل یا همان دستگاه مادر

جعبه کنترل حاوی قطعات الکترونیکی فلزیاب است. اینجاست که سیگنال ارسالی تولید می شود و سیگنال دریافتی پردازش شده و به پاسخ های دریافتی در صفحه نمایش به کاوش گر اطلاع می دهد.

کویل جستجو

سیم پیچ جستجوگر فلزیاب، میدان الکترومغناطیسی را به زمین منتقل می کند و میدان الکترومغناطیسی برگشتی را از یک هدف دریافت می کند.

انتقال میدان الکترومغناطیسی

میدان الکترومغناطیسی فرستنده به اهداف انرژی می دهد تا آنها را شناسایی کند.

هدف

هر جسم فلزی توسط فلزیاب ها قابل تشخیص در این مثال، هدف شناسایی شده طلا باشد.

هدف ناخواسته

اهداف ناخواسته عموماً آهنی هستند (جذب یک آهنربا) مانند میخ ها، اما می توانند غیرآهنی نیز باشند، مانند سر بطری ها. اگر فلزیاب طوری تنظیم شود که اهداف ناخواسته را رد کند، پاسخ هدفی برای آن اهداف ایجاد نخواهد شد.

دریافت میدان الکترومغناطیسی

میدان الکترومغناطیسی دریافتی از اهداف پر انرژی تولید می شود و توسط سیم پیچ جستجو دریافت می شود.

پاسخ هدف

هنگامی که یک هدف خوب مثل طلا ، نقره و … شناسایی می شود، فلزیاب یک پاسخ شنیداری مانند یک بوق یا تغییر در صدا ایجاد می کند. بسیاری از فلزیاب های  Minelab نمایشی از اطلاعات هدف مانند شماره شناسه یا نمایشگر دو بعدی را نیز ارائه می دهند.

راهنمای کامل برای خرید و فروش دستگاه‌های یافتن گنج

طلایاب و گنجیاب دو عبارتی هستند که برای توصیف دستگاه‌هایی به کار می‌روند که به شما کمک می‌کنند تا طلا و گنج‌های مخفی را پیدا کنید. این دستگاه‌ها در واقع نوعی فلزیاب هستند که برای شناسایی و جستجوی فلزات گران‌بها طراحی شده‌اند. در این مقاله، به بررسی مواردی مانند خرید طلایاب، فروش طلایاب، خرید گنج‌یاب و فروش گنجیاب خواهیم پرداخت.

خرید فلزیاب و گنج یاب

هنگام خرید طلایاب یا گنج‌یاب، باید به نکات زیر توجه کنید:

نوع فلزیاب: طلایاب و گنجیاب معمولا به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند: مترداف (دستگاه‌های پالسی) و فلزیاب‌های فرکانس بالا. مترداف فلزیاب‌ها قدرت بیشتری برای شناسایی فلزات عمیق‌تر در زمین دارند، در حالی که فلزیاب‌های فرکانس بالا بهتر در شناسایی طلا در سطوح کم‌عمق عمل می‌کنند.

قیمت: قیمت خرید طلایاب و گنجیاب متفاوت است و بستگی به کیفیت و قابلیت‌های دستگاه دارد. برای مثال، مترداف فلزیاب‌های پیشرفته‌تر با قیمت بالاتری عرضه می‌شوند.

برند: در بازار، انواع مختلفی از برندهای معتبر و بی‌نام وجود دارند که طلایاب و گنجیاب عرضه می‌کنند. همیشه بهتر است که از برندهای معروف و معتبر خرید کنید.

فروش طلایاب و گنجیاب: چگونه بهترین قیمت را بگیرید

اگر قصد فروش طلایاب یا گنجیاب خود را دارید، می‌توانید از راه‌های زیر به فروش آن‌ها بپردازید:

فروش آنلاین: شما می‌توانید از سایت‌های معتبر فروش آنلاین مانند eBay و Amazon برای فروش طلایاب و گنجیاب استفاده کنید. این روش به شما امکان دسترسی به یک بازار بزرگ‌تر را می‌دهد.

فروشگاه‌های محلی: شما همچنین می‌توانید از فروشگاه‌های محلی که به فروش طلایاب و گنجیاب مشغول هستند برای فروش دستگاه خود استفاده کنید. این روش به شما امکان ارائه خدمات بیشتر و ارتباط بهتر با مشتری را می‌دهد.

تبلیغات و آگهی‌های رایگان: شما می‌توانید از سایت‌های آگهی‌های رایگان مانند Craigslist برای فروش طلایاب و گنجیاب خود استفاده کنید. این روش کم‌هزینه است و به شما امکان دسترسی به مشتریان محلی را می‌دهد.

مزایده‌ها و صرافی‌ها: برخی از مزایده‌ها و صرافی‌ها نیز به فروش طلایاب و گنجیاب می‌پردازند. این روش به شما امکان دسترسی به پایگاه مشتریان ویژه‌ای را می‌دهد که به دنبال چنین دستگاه‌هایی هستند.

نکته مهم در فروش طلایاب و گنجیاب این است که باید دستگاه خود را به قیمت مناسب و با توضیحات دقیق در مورد ویژگی‌ها و کارکردهای آن عرضه کنید.

در کل

طلایاب و گنجیاب دستگاه‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا طلا و گنج‌های مخفی را پیدا کنید. این دستگاه‌ها در واقع نوعی مترداف فلزیاب هستند که برای شناسایی و جستجوی فلزات گران‌بها طراحی شده‌اند. در این مقاله به موضوعاتی مانند خرید طلایاب، فروش طلایاب، خرید گنج‌یاب و فروش گنجیاب پرداختیم. با داشتن اطلاعات کافی و توجه به نکات گفته‌شده، می‌توانید بهترین تصمیم را برای خرید یا فروش طلایاب و گنجیاب بگیرید.

نکات مهم در فلزیاب ارزان

بله، در بازار فلزیابهایی با قیمت‌های مختلف وجود دارد. برخی از فلزیابهایی که قیمت آنها کمتر از دیگران است، به دلیل استفاده از قطعات و تکنولوژی های کمتر، ساختار ساده تر و کیفیت پایین تر از دیگر فلزیابها هستند.

این فلزیابهای ارزان تر ممکن است برای کاربردهای ساده و غیر حرفه‌ای مانند جستجوی سکه‌های دوران باستان، گنجینه‌های کوچک خانوادگی یا جستجو در شن و ماسه به کار گرفته شوند. با این حال، برای کاربردهای حرفه‌ای، مانند جستجو در معادن، تفکیک فلزات مختلف و یا جستجوی اشیاء ارزشمند، فلزیابهای پیشرفته با کیفیت بالا و قابلیت تفکیک دقیق بیشتری نیاز است.

در کل، انتخاب فلزیاب مناسب برای کاربردهای خود، به نوع کاری که می‌خواهید انجام دهید، میزان دقت و قابلیت تفکیک فلزیاب، بودجه خود و دیگر عوامل وابسته می‌شود.

ایا فلزیاب ها قابلیت تفکیک دارد ؟

فلزیابها (Metal Detectors) ابزارهای الکترونیکی هستند که از تغییرات میدان الکترومغناطیسی در اطراف آنها برای تشخیص فلزات استفاده می‌کنند. این ابزارها معمولاً برای شناسایی فلزات در خاک، سنگ، شن، ماسه، آب، غارها و سایر محیط‌های زیرزمینی استفاده می‌شوند.

اما میزان دقت و قابلیت تفکیک فلزیابها به نوع و برند آنها بستگی دارد. فلزیابهای با کیفیت و مشخصات مناسب، قابلیت تشخیص و تفکیک فلزات مختلف را دارند. به طور مثال، فلزیابهای پیشرفته با قابلیت تفکیک بالا می‌توانند بین فلزات طلا، نقره، مس، پلاتین و سایر فلزات جدید تفکیک کنند. با این حال، فلزیابهایی که برای کاربردهای ساده‌تر طراحی شده‌اند، ممکن است قابلیت تفکیک کمتری داشته باشند.

بنابراین، با توجه به نوع و کیفیت فلزیاب، میزان دقت و قابلیت تفکیک آنها متفاوت است. در کل، فلزیابها قابلیت تفکیک فلزات را دارند، اما برای کاربردهای مهم و حرفه‌ای، انتخاب یک فلزیاب با دقت و قابلیت تفکیک مناسب، بسیار حائز اهمیت است.

نکاتی درباره خرید فلزیاب

خرید فلزیاب یکی از مهم ترین چالش های هر کاوش گر می باشد متاسفانه به دلیل عدم کنترل در این بازار محصولات قیک زیادی وجود دارد به همین منظور شماا باید در خرید فلزیاب بسیار دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

مسائلی که باید در خرید فلزیاب به آن دقت کنید.

نباید صرفاً به پیشنهاد یک نفر (هرچقدر هم که یک دوست خوب) خرید فلزیاب را انجام داد. اگر در این سرگرمی تازه کار هستید، باید متوجه باشید که کاربران طولانی مدت فلزیاب می توانند به مدل و برند خاصی از آشکارساز که استفاده می کنند بسیار متعهد باشند. آنها به طور کلی با چیزهای جدیدتر یا متفاوت آشنا نیستند. بسیاری از لوازم الکترونیکی و ویژگی های جدید در سال های اخیر به وجود آمده اند. بنابراین همیشه مطمئن شوید که طیف وسیعی از تجهیزات را بررسی می کنید. در ادامه به دو سوال که باید قبل از خرید فلزیاب از خود بپرسید.

فکر می کنید چند بار از فلزیاب جدید خود استفاده خواهید کرد؟

آیا در حال خرید فلزیاب هستید که گاهی اوقات در دریاچه یا ساحل از آن استفاده کنید؟ یا آیا اکنون زمان بیشتری را در اختیار دارید و می‌توانید منتظر گذراندن زمان قابل توجهی با سرگرمی جدید خود باشید؟ این یک واقعیت است که اکثر آشکارسازهای موجود در بازار بسیار خوب هستند. همچنین این یک واقعیت است که وقتی پول بیشتری خرج می کنید، ویژگی های بیشتری برای کمک به شما در شناسایی آیتم های هدفی که پیدا می کنید دریافت خواهید کرد.

کجا از فلزیاب استفاده خواهید کرد؟

آیا در یک ساحل، نزدیک کشور جستجوگر طلا، یا در منطقه ای هستید که آثار و سکه های قدیمی زیادی دارد. در صورت تمایل به داشتن یک آشکارساز “هدف ویژه” باید به انتخاب آشکارساز توجه ویژه ای داشته باشید. برخی از آشکارسازهای تخصصی بیش از یک حالت عملکرد دارند و می توانند برای انواع مختلف تشخیص استفاده شوند.

اکثر آشکارسازها همانطور که سازندگان وعده داده اند عمل می کنند. با این حال، مارک های مختلف آشکارسازها ویژگی ها و ویژگی های مختلفی خواهند داشت. برخی از آشکارسازها ممکن است به سرعت نوسان متفاوتی نیاز داشته باشند و برخی ممکن است وزن بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در نظر گرفت (برای سهولت در سفر و بسته بندی) تعداد بخش هایی است که آشکارساز به آنها جدا می شود.

مفاهیم کلیدی فلزیاب ها

فرکانس

فرکانس یک فلزیاب یکی از مشخصه های اصلی است که تعیین می کند تا چه حد می توان اهداف را شناسایی کرد. به طور کلی، فلزیاب تک فرکانسی که در فرکانس بالا ارسال می کند، نسبت به اهداف کوچک حساس تر است و فلزیاب تک فرکانسی که در فرکانس های پایین ارسال می کند، عمق بیشتری را روی اهداف بزرگ می دهد. فناوری های تک فرکانس Minelab VLF و VFLEX هستند.

BBS، FBS، MPS و فن‌آوری‌های انقلابی جدید Multi-IQ ماینلب، فرکانس‌های متعددی را به طور همزمان مخابره می‌کنند و بنابراین به اهداف بزرگ کوچک و عمیق به طور همزمان حساس هستند.

تراز زمینی تعادل

تنظیم تراز دستگاه با زمین متغیری است که عمق تشخیص را در زمین معدنی افزایش می دهد. خرید فلزیاب این زمین ممکن است حاوی نمک باشد، مانند ماسه مرطوب ساحل یا ذرات ریز آهن، مانند خاک قرمز. این کانی‌ها به میدان انتقال آشکارساز به روشی مشابه که یک هدف پاسخ می‌دهدبا توجه به جرم بسیار بزرگتر زمین در مقایسه با یک هدف مدفون، اثر کانی سازی می تواند به راحتی اهداف کوچک را بپوشاند. برای تصحیح این حالت، تنظیم تعادل زمین سیگنال‌های پاسخ‌دهنده زمین را حذف می‌کند، بنابراین سیگنال‌های هدف را به وضوح می‌شنوید و با نویز زمین حواس شما پرت نمی‌شود.

سه نوع اصلی تعادل زمین وجود دارد:

تعادل زمیندستی – تنظیم تعادل زمین را به صورت دستی تنظیم کنید تا حداقل میزان سیگنال زمین را در دستگاه بشنوید.

تعادل زمین خودکار فلزیاب های ماینلب به طور خودکار بهترین تنظیم تعادل زمین را تعیین می کند. این سریع، ساده و دقیق ترین روش می باشد.

ردیابی تعادل زمین فلزیاب ماینلب به طور مداوم تنظیمات تعادل زمین را در حین تشخیص تنظیم می کند. این تضمین می کند که تنظیم تعادل زمین همیشه درست است.

فلزیاب Minelab از فناوری‌های پیشرفته انحصاری برای قابلیت‌های برتر تعادل زمین استفاده می‌کنند که با هیچ فلزیاب دیگری قابل مقایسه نیستند.

قابلیت تفکیک فلزات از یک دیگر

تشخیص توانایی فلزیاب برای شناسایی اهداف مدفون بر اساس خواص رسانایی و/یا آهنی آنهاست. خرید فلزیاب با شناسایی دقیق یک هدف مدفون، می توانید تصمیم بگیرید که آن را حفر کنید یا آن را به عنوان زباله در نظر بگیرید و به جستجو ادامه دهید. فلزیاب های Minelab اعداد شناسایی هدف (شناسه هدف) و/یا آهنگ های هدف را برای نشان دادن نوع هدف شناسایی شده تولید می کنند.

چهار نوع اصلی تفیک در فلزیاب هایMinelab وجود دارد:

تفکیک فلزات– ساده ترین نوع تمایز که از یک دکمه کنترل برای تنظیم سطح تمایز استفاده می کند.

ماسک آهن / رد آهن– بیشتر با آشکارسازهای جستجوی طلا برای نادیده گرفتن زباله های آهن استفاده می شود.

تفکیک شکافی– اجازه می دهد تا انواع هدف خاص پذیرفته یا رد شوند.

جست و جو گر هوشمند پیشرفته ترین شکل تبعیض. شناسه های هدف بر اساس هر دو ویژگی آهنی و رسانایی بر روی یک نمایشگر دو بعدی (2 بعدی) رسم می شوند. بخش‌های منفرد یا نواحی بزرگ‌تر از نمایشگر را می‌توان برای رد اهداف ناخواسته، استفاده کرد.

فاکتورهای عمق تشخیص فلزیاب

رایج ترین سوال در مورد فلزیاب ها این است که “آنها تا چه حد عمیق برای کاوش گر می دهد؟“

پاسخ ساده “به اندازه قطر سیم پیچ” است. بنابراین فزیاب با سیم پیچ و لوپ های بزرگتر عمق بیشتری را تشخیص می دهند.

با این حال، عمق تشخیص به فناوری فلزیاب و بسیاری از عوامل محیطی نیز بستگی دارد. پاسخ پیچیده‌تر معمولاً با «بستگی دارد…» شروع می‌شود. عمقی که یک فلزیاب می‌تواند هدف را شناسایی کند به عوامل مختلفی بستگی دارد:

اندازه هدف

اهداف بزرگ را می توان عمیق تر از اهداف کوچک شناسایی کرد.

شکل هدف

اشکال دایره ای مانند سکه ها و حلقه ها را می توان عمیق تر از اشکال بلند و نازک مانند میخ تشخیص داد.

جهت گیری هدف

یک سکه افقی (مثلاً صاف خوابیده) را می توان عمیق تر از یک سکه عمودی (مثلاً روی لبه) تشخیص داد.

مواد هدف

فلزات با رسانایی بالا (به عنوان مثال نقره) را می توان عمیق تر از فلزات کم رسانا (مانند سرب یا طلا) تشخیص داد.

ضریب هوشی چندگانه: همه فلزات، همه خاک ها، در تمام زمان ها

معرفی Multi-IQ

Multi-IQ جدیدترین نوآوری فناوری اصلی Minelab است و می توان آن را ترکیبی از مزایای عملکرد FBS و VFLEX در ترکیب جدیدی از فناوری ها در نظر گرفت. این فقط یک بازسازی از VLF تک فرکانس نیست، و نه صرفاً نام دیگری برای تکرار BBS/FBS است.

Multi-IQ به سطح بالایی از  دقت ID هدف  در عمق  بسیار بهتر از هر فلزیاب فرکانسی می باشد.وقتی Minelab از اصطلاح “چند فرکانس” استفاده می کند، منظور ما “همزمان” است – یعنی بیش از یک فرکانس به طور همزمان ارسال، دریافت و پردازش می شود. این کار حداکثر حساسیت هدف را در تمام انواع و اندازه‌های هدف ممکن می‌سازد، در حالی که صدای زمین (به ویژه در آب شور) را به حداقل می‌رساند. در حال حاضر تنها تعداد انگشت شماری فلزیاب از Minelab و سایر تولیدکنندگان وجود دارد که می توانند به عنوان چند فرکانس واقعی طبقه بندی شوند که همه آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

Multi-IQ چگونه با BBS/FBS مقایسه می شود؟

Multi-IQ از گروه متفاوتی از فرکانس‌های اساسی نسبت به BBS/FBS برای تولید سیگنال انتقال چند فرکانس باند وسیع استفاده می‌کند که به اهداف فرکانس بالا حساس‌تر و نسبت به اهداف فرکانس پایین کمی حساسیت کمتری دارد. Multi-IQ از جدیدترین پردازنده‌های پرسرعت و تکنیک‌های پیشرفته فیلتر دیجیتال برای سرعت بازیابی بسیار سریع‌تر از فناوری‌های BBS/FBS استفاده می‌کند. Multi-IQ با شرایط آب شور و ساحل تقریباً به خوبی BBS/FBS مقابله می کند، با این حال BBS/FBS هنوز برای یافتن سکه های نقره با رسانایی بالا در همه شرایط مزیت دارد.

با Multi-IQ، می‌توانیم دقت شناسایی هدف بسیار بیشتر و عملکرد تشخیص را افزایش دهیم، به ویژه در زمین‌های «سخت». در زمین ملایم، فرکانس تک ممکن است به اندازه کافی عمل کند، اما عمق و شناسه های پایدار توسط نویز زمین محدود می شوند. در حالی که چند فرکانس همزمان Multi-IQ با سیگنال هدف بسیار پایدار به حداکثر عمق می رسد. در زمین “قوی”، فرکانس منفرد قادر نخواهد بود سیگنال هدف را به طور موثر جدا کند و نتایج را کاهش دهد. در حالی که Multi-IQ همچنان در عمق تشخیص داده می شود و حداقل دقت هدف را از دست می دهد، همانطور که در این نمودار نشان داده شده است.

“چند فرکانس همزمان؟”  ممکن است بپرسید که آیا این یک پارامتر حیاتی فلزیاب های minlabاست یا خیر.  در سال های اخیر تحقیقات دقیقی در این زمینه انجام شده است  همانطور که می توانید در نقشه ای با رنگ های زیاد رنگ آمیزی کنید، حداقل تعداد تمایز بین کشورهای مجاور فقط چهار است. مشابه مشکل نقشه، شاید حداکثر تعداد فرکانس مورد نیاز برای دستیابی به یک نتیجه بهینه نیست، بلکه حداقل تعداد است که جالب تر است. وقتی صحبت از فرکانس‌ها در آشکارساز می‌شود، نحوه  ترکیب و پردازش فرکانس‌ها  اکنون مهم‌تر از تعداد فرکانس‌ها برای دستیابی به نتایج بهتر است.

نکته آخر

برای خرید فلزیاب و گنج یاب و انواع آن ها و دانستن اطلاعاتتی درباره انواع فلزیاب با کارشناسان ما با شماره 09199697033 تماس بگیرید .

خرید فلزیاب و گنج یاب

گوهر باستان

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.

این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد.

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و فروش و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب

،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد

.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب گوهرباستان از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

 

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

 

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

.

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت گوهرباستان در تماس باشید.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : goharbastan@

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : karshenasgoharbastan@

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : 09199697033 مهندس رجایی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *